पुष्पलाल स्मृति दिवस र ओलीको ‘आममाफी’, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeसाउन ७, २०७८ chat_bubble_outline1

नेकपा (एमाले) अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले बाटो बिराएका नेताहरूलाई ‘आममाफी’ दिने घोषणा गरेका छन् । ४३ औँ पुष्पलाल स्मृति दिवसको अवसर पारेर बिहीबार ललितपुरमा आयोजित एक कार्यक्रममा बोल्दै उहाँले पार्टी भित्र बाटो बिराएकाहरूलाई मिलेर काम गर्न आग्रह गरे । नेकपा एमालेको ओली पक्षले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई विश्वासको मत दिएका सांसदहरूलाई स्पष्टीकरण सोधेको थियो । स्पष्टीकरणबारे माधव नेपाल पक्षका सांसदहरूले जवाफ दिनु अघि नै पार्टी अध्यक्ष ओलीले एकताका लागि सबैलाई कारबाही नगरी माफी दिने बताएका हुन् ।

ओलीले भने, ‘आउनोस् मिलेर काम गरौँ । यस आन्दोलनलाई मजबुत पारौँ । सबैलाई आग्रह गर्न चाहन्छु– एकजुट भएर जाऔँ । यस पार्टीको एकताका लागि पुष्पलाललाई सम्झिएर भन्न चाहन्छु–‘एम्नेष्टि इज ग्रान्टेड’ । पदका कुरा छाडिदिऊँ । स्वार्थका कुरा छाडिदिऊँ । देशका कुरा गरौँ, जनताका कुरा गरौँ । समस्या समाधानका कुरा गरौँ । पार्टीको एकताका कुरा गरौँ । समस्या समाधानका कुरा गरौँ । बाटो बिराएका, भड्किएका साथीहरूलाई म आग्रह गर्न चाहन्छु ।’

अध्यक्ष ओलीले आफू नेतृत्वको सरकारलाई सारा शक्ति लागेर पनि हटाउन नसकेपछि परमादेशको सहारामा लिएर हटाएको दाबी समेत गरे । उनले भने, “दुनियाँ लागेर हटाउन नसकेपछि परमादेशबाट हटाइयो । जनादेशबाट होइन, परमादेशबाट हटाइपनि आफ्नो पार्टी देशको सबैभन्दा ठुलो शक्ति हो । संसद्मा, प्रदेशमा र स्थानीय तह सबैमा आफ्नो पार्टी प्रमुख राजनीतिक शक्ति भएकाले देशको समृद्धिका लागि नयाँ विचार दिइनै रहनेछ ।” अध्यक्ष ओलीले पुष्पलाल, मदन भण्डारी र मनमोहन अधिकारी जस्ता नेताहरूको मार्गदर्शनमा आफ्नो पार्टी अघि बढिरहने प्रतिबद्धता समेत व्यक्त गरे ।

तस्बिरहरु : उत्तम पौडेल

कमेन्ट

  1. July 22, 2021, 7:38 p.m. dhama paudyal
    ओलि को यो अर्को गल्ति हो। माकुने र उस्का मतियार हरु ले जघन्न्य अपराध गरेका छन्। उनिहरि सजायका भागि छन। तिनिहरु पार्टि मा फर्के भने राम्रो उद्देस्य ले आउऐनन्। फेरि षड यन्त्र गर्ने उद्देस्य लियेरै आउछन्।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।