केन्द्रीय संस्करण

कैलालीमा थप ४३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeसाउन ६, २०७८ chat_bubble_outline0

कैलालीमा थप ४३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कैलालीको सेती प्रादेशिक अस्थाई कोरोना अस्पतालमा पिसिआर परीक्षण बाट ४३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको हो । पछिल्लो २४ घण्टामा १२२ नमुनाको पिसिआर परीक्षण गर्दा ४३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको हो ।

अस्पतालमा १८ जनाको उपचार भइरहेको छ भने ३ जना नयाँ भर्ना भएको सेती प्रादेशिक अस्पतालका सूचना अधिकारी दिलीपकुमार श्रेष्ठले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । हालसम्म अस्पतालमा १८२ जनाको मृत्यु भएको उनले बताए । आज मात्रै निको २ र आइसियुमा २ जना रहेको अस्पतालले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.