बाबुरामको ट्वीटप्रति भाजपा नेताको आपत्ति

person explore access_timeसाउन ६, २०७८ chat_bubble_outline1

जनता समाजवादी पार्टी नेपाल (जसपा) का संघीय परिषद्का अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईको ट्वीटप्रति भारतीय जनता पार्टीका विदेश विभाग प्रमुख डा.विजय चौथाईवालाले आपत्ति जनाएका छन् । अध्यक्ष भट्टराईले भारतबाट एकजना साथीले पठाएको भन्दै ट्वीट्रमा राखिएको फोटोमा लेखिएको छ, ‘विश्वास खतरनाक कुरा हो, यसले तपाईलाई दुध फ्याल्न लगाउँछ र पिशस पिउन लगाउँछ ।’ भट्टराईको हिन्दुको विश्वास र अनुष्ठानहरुको अपमान गरेको आरोप चौथाईवालाले लगाएका छन् । उनले ट्वीट गरेर भनेका छन्, प्रिय बाबुरामजी यो स्पष्ट छ कि तपाईं र तपाईंको सहपाठीहरुले इदको अवसरमा हिन्दु विश्वास र अनुष्ठानहरुको अपमान गर्नुभएको छ ।’

यसैबीच राप्रपा अध्यक्ष कमल थापाले पनि भट्टराईको आलोचना गरेका छन् ।

कमेन्ट

  1. July 23, 2021, 3:37 a.m. नाजिर अन्सारि
    धार्मिक आस्था आ - आफ्नो हुन्छ तर बाबुराम स्वयं ब्राह्मण परिवारको सदस्य यिनले कसरी र किन यस्तो कमेन्ट् गरे त्यो उनको आफ्नो बिचार हो तर भाजपाको नेता चौथाइवालाले चाहिँ इदको अवसरमा भन्नू गलत यहानिर चाहिँ ती एक-अर्काको धर्मलाइ जोडनु गलत हो जस्तो लाग्छ।कट्टरवाद आजको समाजवाद सङ मेल खादैन चाहे त्यो जुनसुकै धर्म हो।अहिले भारतिय संघीहरु हिन्दुत्वको नाममा धर्मयुद्धको तयारी गर्दै छन।कृपया नेपाली समाजको साथिहरु यो कुराको ध्यान राख्नुपर्छ।अहिले भाजपाका नेताहरु आफ्नो देशको धार्मिक कट्टरताको रोग हामि नेपालमा सार्न आतुर छन।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।