साताको अन्तिम दिन नेप्सेमा दोहोरो अंकको बृद्धि

person explore access_timeअसार ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

साताको अन्तिम कारोबारका दिन नेप्से परिसूचक दोहोरो अंकले बृद्धि भएको छ । गत बुधबार झिनो (१.०१) अंकले बृद्धि भएको नेप्से बिहीबार ११.३३ अंकले बढेको हो । नेपाल स्टक एक्सचेन्जका अनुसार आज नेप्से परिसूचक ११.३३ अंकले बढेर २ हजार ८८३ दशमलब ३८ बिन्दुमा पुगेको छ । 

यसदिन ‘क’ वर्गका ठूला कम्पनीका सेन्सेटिभ इन्डेक्स समेत १.९३ अंकले बढेर ५४१ दशमलव ३१ विन्दुमा उक्लिएको छ ।  नेप्सेका अनुसार आज कुल २२३ कम्पनीका ५ करोड ८५ लाख कित्ता माथिको सेयर ७३ हजार २७२ पटक बजारमा किनबेच हुँदा अधिकतम ८ अर्ब १४ करोड रुपैयाँ बराबरको कारोबार भएको छ । 

गत बुधबार बजारमा ५ अर्ब ६५ करोड ४५ लाख रुपैयाँ माथिको सेयर कारोबार भएको थियो ।  आज बैंकिङ्ग, ट्रेडिङ्ग, हाइड्रोपावर, फाइनान्स, निर्जीवन बीमा, माइक्रोफाइनान्स, म्युचुअल फण्ड समूहहरु धनात्मक (पोजेटिभ) रहेका छन् भने, ‘होटल तथा पर्यटन, विकास बैंक, म्यानु एण्ड प्रो,जीवन बीमा, लगानी र अन्य क्षेत्रहरु ऋणात्मक (नेगेटिभ) भएका छन् ।’ 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X