कर्णालीमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ७७०

person explore access_timeअसार ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा बुधबार थप ९५ जनाले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)को संक्रमणलाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् ।  योसँगै सक्रिय संक्रमितको संख्या ७७० मा झरेको छ । यस्तै बुधबार ५२ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । ५८ जनामा गरिएको आरटी पीसिआर परीक्षणका क्रममा १८ र १६६ जनामा गरिएको एन्टिजेन विधिको परीक्षणबाट ३४ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।


कोरोनाबाट बुधबार  एकजनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुने सुर्खेत जिल्लाका हुन् । योसँगै कर्णालीमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ३४३ पुगेको छ  । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।