फाेटाेफिचर

बहिर्गमनअघि सिंहदरबारमा ओलीको १ घण्टा, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeअसार २९, २०७८ chat_bubble_outline0

सर्वोच्च अदालतले काँग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवालाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त गर्न परमादेश जारी गरेपछि केपी शर्मा ओली मङ्गलबार सिंहदरबार पुगे । देशवासीका नाममा सम्बोधन गर्न उनी सिंहदरबार पुगेका थिए । करिब सवा २ बजेतिर सिंहदरबार प्रवेश गरेका उनले त्यहाँबाट ५० मिनेट बढी सम्बोधन गरे । सम्बोधन लगत्तै उनी त्यहाँबाट बिदा हुँदै पुनः बालुवाटार फर्किए ।

हेर्नुहोस् केपी ओलीले सिंहदरबारमा बिताएका एक घण्टाका तस्बिरहरू :

तस्बिरहरु : कृष्ण खड्का/सुवास श्रेष्ठ

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।