स्रोत नखुलेको ३१ लाख बढी रकमसहित रुपन्देहीबाट २ जना पक्राउ

person explore access_timeअसार २३, २०७८ chat_bubble_outline0

रुपन्देही प्रहरीले स्कुटीमा सवार  दुई जनालाई स्रोत  खुल्न नसकेको ३१  लाख  बढी रुपैयाँसहित  पक्राउ गरेको छ । सिद्धार्थनगर नगरपालिका–१ वाईपासमा इलाका प्रहरी कार्यालय बेलहियबाट  खटिएको प्रहरी टोलीले चेकजाँच गर्ने क्रममा लु २१ प २२१२ नम्बरको स्कुटरमा सवार विनय कलवार र  भारतीय नागरिक सुरज गौणलाई ३१ लाख ९० हजारसहित पक्राउ गरिएको रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी सत्यनारायण थापाले जानकारी दिए ।

श्रोत नखुलेको रकम  र  स्कुटीसहित दुबै जनालाई नियन्त्रणमा लिई आवश्यक कारवाहीको लागि  बुटवलस्थित राजश्व अनुसन्धान कार्यालयमा बुझाइएको डिएसपी थापाले बताए ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।