कोरोनालाई चुनौती दिँदै यातायात कार्यालयमा अत्यासलाग्दो भीड, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeअसार २२, २०७८ chat_bubble_outline0

उपत्यकाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरूको बैठकले मंगलबारदेखि लागु हुने गरी यातायातका सबै साधन खुला गरेको छ । यस्तै अधिकांश सेवा पनि प्रवाह हुन थालेको छ । यस्तैमा यातायात व्यवस्था कार्यालयले सवारी चालक अनुमति पत्रको नवीकरण, प्रतिलिपि, स्मार्ट लाइसेन्स वितरण, ट्रायल पास भई राजस्व बुझाउन बाँकी रहेका परीक्षार्थीबाट राजस्व सङ्कलन लगायत सेवाहरू दिन थालेपछि भिडभाड देखिन थालेको छ ।

कोरोनाको जोखिम कायमै रहे पनि त्यसलाई परवाह नगरी सेवाग्राहीको अत्यास लाग्दो भिडभाड देख्न सकिन्छ । मङ्गलवार रातोपाटीकर्मी यातायात व्यवस्था कार्यालय एकान्तकुना पुग्दा सेवाग्राहीहरूको भिडभाड अत्यधिक देखिन्थ्यो भने सामाजिक दुरी पालना भएको देखिँदैनथ्यो । प्रदूषण चेकजाँचका साथै चालक अनुमति पत्रको नवीकरण, प्रतिलिपि, स्मार्ट लाइसेन्स लिन लगायतका कामले त्यहाँ पुगेको उनीहरूको भनाइ थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।