ad
x

जोखिम क्षेत्रमा सतर्क रहन जल तथा मौसम बिज्ञान विभागको आग्रह

person explore access_timeअसार १९, २०७८ chat_bubble_outline0

पूर्वको इलाम, झापा, मोरङ तथा सुनसरीमा गएरातिदेखि अविरल वर्षा भैरहेको छ । निरन्तरको बर्षाले पानीको बहाव बढ्ने र जोखिम निम्त्याउने सम्भावना बढेको छ ।


निरन्तर परेको पानीका कारण खोलाहरुमा बाढी आउने तथा होचो ठाउँहरुमा डुबान हुन सक्ने भन्दै जल तथा मौसम विज्ञान विभागले सतर्कता अपनाउन आग्रह गरेको छ । विभागले मोवाइलको एसएमएसमार्फत तटीय क्षेत्रका बासिन्दालाई सतर्क रहन आग्रह गरेको हो ।विभागले मेची, विरिङ, निन्दा, कन्काई, चिसाङखोला, मावा-रतुवा, लोहन्द्रा, बक्राहा, नुनखोला लगायत अन्य साना खोलामा सतर्कता तह आसपासको बाढी आउन सक्ने र होचो स्थानमा डुबान हुन सक्ने भन्दै सतर्कता अपनाउन भनिएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।