सभामुखतर्फका कानुन व्यवसायीलाई २ घण्टा समय

person explore access_timeअसार १८, २०७८ chat_bubble_outline0

सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटातर्फका कानुन व्यवसायीका लागि प्रतिनिधिसभा विघटन मुद्दामा बहस गर्न दुई घण्टा समय दिइएको छ । शुक्रबार संवैधानिक इजलासमा उपस्थित सभामुखका कानुन व्यवसायीले समय थोरै भएकोमा असन्तुष्टि जनाएपछि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शम्शेर जबराले २ घण्टा समय दिएका हुन् ।


समय कम भएको भन्दै इजलासमा सभामुखका कानुन व्यवसायीले भने, ‘थोरै समयमा बहस गर्नुभन्दा त श्रीमानहरूले बहस नोट हेरे भइहाल्यो, किन बहस गर्नु ?’सरकार पक्षका कानुन व्यवसायीका लागि छुट्याइएको मध्येबाट १ घण्टा र इजलासले थप १ घण्टा समय दिएपछि सभामुखका कानुन व्यवसायीले दुई घण्टा समय पाएका हुन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।