गृह जिल्लामा प्रधानमन्त्रीविरुद्ध विद्यार्थी संगठनको प्रदर्शन

person explore access_timeअसार १६, २०७८ chat_bubble_outline0

आफ्नै गृह जिल्ला झापामा प्रधानमन्त्री केपी शर्माओली विरुद्ध  विद्यार्थी संगठनहरुले प्रदर्शन गरेका छन् । बुधबार पाँच विद्यार्थी संगठनले प्रधानमन्त्री ओलीविरुद्ध चर्का नारा लगाउँदै प्रदर्शन गरेका हुन् । बुधबार साँझ बिर्तामोडको मुक्ति चोकमा आयोजित कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले पदीय मर्यादा बिर्सिएर जथाभावी बोल्न थालेको भन्दै विद्यार्थीहरूले कुकुरलाई रेबिजविरुद्धको भ्याक्सिन लगाएर सांकेतिक विरोध जनाए ।


कुकुरलाई भ्याक्सिन लगाउने क्रममा प्रहरीसँग घम्साघम्सी समेत भएको थियो । प्रदर्शनका क्रममा विद्यार्थीहरुले प्रधानमन्त्री केपी ओलीको पोष्टर जलाएका थिए । विद्यार्थीले ओली नसच्चिए थप आन्दोलनका कार्यक्रम गर्ने चेतावनी समेत दिएका छन् । कार्यक्रममा अखिल क्रान्तिकारी, नेपाल विद्यार्थी संघ, नेपाल–खनाल निकट अनेरास्ववियु, जनमोर्चा र जनता समाजवादी पार्टीका विद्यार्थी संगठनका विद्यार्थीहरू सहभागी थिए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।