ad
x
पत्रपत्रिका

काठमाडौँ–तराई-मधेस द्रुतमार्गको सुरुङमार्ग र हाइब्रिज निर्माणका लागि चिनियाँ टोली नेपाल आइपुगे

person explore access_timeअसार ११, २०७८ chat_bubble_outline0

निर्माणाधीन काठमाडौँ–तराई÷मधेस  द्रुतमार्गको  सुरुङमार्ग  र मोटरेबल पुल (हाइब्रिज)को डिजाइन तयार गर्न चिनियाँ निर्माण कम्पनीको प्राविधिक टोली नेपाल आइपुगेको छ ।


द्रुतमार्ग निर्माण व्यवस्थापनको जिम्मा पाएका नेपाली  सेनाका  प्रवक्ता  सन्तोषबल्लभ  पौड्यालले द्रुतमार्गको   धेद्रे–लेनडाँडा   खण्डमा   सुरुङमार्ग र  हाइब्रिज  निर्माणको  ठेक्का  पाएको  चीनको पोली  च्याङ्दा  इन्जिनियरिङ  कम्पनी  लिमिटेडका परियोजना प्रबन्धकसहितको १४ जनाको प्राविधिक टोली काठमाडौँ आइपुगेको जानकारी दिए ।सेनाको  समन्वयमा  चीनको  ग्वान्जाओबाट चार्टर्ड  उडानमार्फत  सो  विशेषज्ञ  टोली  काठमाडौँ आइपुगेको  हो । उनका  अनुसार  स्वास्थ्य  तथा जनसङ्ख्या  मन्त्रालयले  लागू  गरेको  स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गरी प्राविधिक टोली क्वारेन्टाइनमा बस्ने छ र कोरोना परीक्षण गरी पीसीआर रिपोर्ट निगेटिभ आएपछि मात्र टोली कार्य क्षेत्रतर्फ पस्थान गर्नेछ ।

यो समाचार आजको गोरखापत्र दैनिकमा छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।