केन्द्रीय संस्करण

समूह ई बाट विजेता बन्दै स्वीडेन नकआउट चरणमा, स्पेन उपविजेतामा सिमित

person explore access_timeअसार ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नाटकीय खेलमा पोल्याण्डलाई ३–२ ले हराउँदै स्वीडेन यूरो २०२० को नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको छ । समूह ई को विजेता भन्दै स्वीडेनले अन्तिम १६ मा आफ्नो स्थान पक्का गरेको हो ।

भिक्टोर क्लाएसनले इन्जुरी समयमा गोल गर्दै स्वीडेनलाई जीत दिलाए । यसअघि इमिल फ्रोसबर्गले दुई गोल गर्दै स्वीडेनलाई अग्रता दिलाए पनि रोबर्ट लेवान्डोस्कीले दुई गोल फर्काउँदै खेल बराबरी गरेका थिए । तर, क्लाएसनले अन्त्यमा गोल गर्दै स्वीडेनलाई नाटकीय जीत दिलाए ।

उता, उपाधिको दाबेदार मानिएको स्पेनले स्लोभाकियामाथि ५-० को गोल वर्षा गरे पनि समूहको उपविजेतामा चित्त बुझाउनु पर्यो । पहिलो दुई खेलमा निरश बराबरीमा रोकिएको स्पेनले खेलको ३० औँ मिनेटमा स्लोभाकियाको आत्मघाती गोलबाट अग्रता लिएको थियो । यसअघि खेलकाे शुरुवातमा नै स्पेनका लागि पेनाल्टीबाट गोल गर्न अल्भाराे माेराटा चुकेका थिए । पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा एमेरिक लापोर्तेले स्पेनको अग्रता दोब्बर बनाए ।

दोस्रो हाफमा पाबलो साराबिया र फेरान टोरेसले एक–एक गोल थपे भने स्लोभाकियाले थप एक आत्मघाती गोल गर्न पुग्यो ।

समूह चरणको खेलपछि स्पेनको ५ अंक रह्यो भने स्वीडेनले ७ अंक बटुल्न सफल रह्यो । स्वीडेनले अब युक्रेन, चेक रिपब्लिक वा स्वीटजरल्याण्डको सामना गर्नेछ भने स्पेनले क्रोएसियाको सामना गर्नेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.