अक्षयले सुरु गरे ‘रक्षाबन्धन’ को सुटिङ

person explore access_timeअसार ७, २०७८ chat_bubble_outline0

कोरोनाको कहर कम भएसँगै भारतीय सरकारले लकडाउनमा केही छुट दिन थालेका छन् । जसको कारण बलिउड फिल्मको सुटिङ सुरु हुन थालेका छन् ।  अभिनेता अक्षयकुमारले पनि फिल्म ‘रक्षाबन्धन’ को सुटिङ सुरु गरेका छन् । छायाँकन स्पोटको एक तस्बिर शेयर गर्दै अक्षयले यसबारे जानकारी दिएका हुन् ।

तस्बिरमा अक्षयकुमार निर्देशक आनन्द एल रायसँग देखिएका छन् । उनले पहेलो कुर्ता र ग्रे पाइट लगाएका छन् । तस्बिरमा अक्षय आनन्दसँगै बसेर कुरा गरिरहेका छन् । अक्षयको हातमा क्ल्याप पनि देख्न सकिन्छ ।
फिल्म ‘रक्षाबन्धन’ मा अक्षयको बहिनीको भूमिका साहेजमीन कौर, दीपिका खन्न, सादिया खतिव र स्मृति श्रीकांतले निभाएका छन् । अक्षयकुमारले यो फिल्म आफ्नो बहिनी अलकालाई समर्पित गरेका छन् । अलका यो फिल्मको सह प्रोडुसर पनि हुन् । फिल्म ‘रक्षाबन्धन’ को रिलिज मिति  ५ नोभेम्बर बताइएको छ ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।