केन्द्रीय संस्करण

बालबालिका र वृद्धवृद्धालाई औषधि वितरण

person explore access_timeअसार ५, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली कांग्रेसका युवा नेता भगवान् अधिकारीले काभ्रेको बेथानचोक गाउँपालिकाका वृद्ध र बालबालिकाका लागि आवश्यक औषधि वितरण गरेका छन् । 

नेपाली कांग्रेस भक्तपुरका नेता सन्तोष भट्टराई सञ्चालक रहेको औषधि कम्पनीले उपलब्ध गराएको झन्डै सुगर फ्री भिटामिन बी कम्प्लेक्स ,जुकाको औषधि अल्डोज ,सिटामोल ,एन्टिबायोटिक ,रुघाखोकीको औषधी गायत गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमबहादुर तिमल्सिनालाई हस्तान्तरण गरिएको छ । 

नेपाली कांग्रेस स्थानीय तह समन्वय केन्द्रीय बिभाग सदस्य भुवन खड्का (रामेछाप ) समेतको उपस्थितिमा सम्पुर्ण वार्डमा पुर्याउनका लागि वार्ड –२ अध्यक्ष भगवान घिमिरे ,३का दिलबहादुर श्रेष्ठ ,४का लालबहादुर श्रेष्ठ ,समाजसेवी राजेश तिमल्सिना ,मोट्प्रसाद सापकोटा ,बिनोद तिमल्सिना ,डिग्मान लामा,उत्तम अधिकारी ,कुमार घिमिरे ,र स्वस्थ्य शाखा प्रमुख प्रमोद तिमल्सिना ,दुर्गा पोखरेल लगायतले तत्काल बस्ती बस्तीमा  औसधि पुर्याउने बताएका छन् ।

नेता भट्टराईले आवश्यकता अनुसार थप औषधी सहयोग गर्न आफु तयार रहेको बताएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.