केन्द्रीय संस्करण

चेक रिपब्लिकसँग बराबरीमा रोकियो क्रोएसिया

person explore access_timeअसार ४, २०७८ chat_bubble_outline0

युरोकप अन्तर्गत शुक्रबार राति सम्पन्न खेलमा क्रोएसिया चेक रिपब्लिकसँग बराबरीमा रोकिएको छ ।  बराबरीसँगै क्रोएसियाको अबको यात्रा कठीन बनेको छ । स्कटल्याण्डमा भएको खेलमा चेकका प्याट्रिक सिकले पेनाल्टीमार्फत टीमलाई अग्रता दिलाए । तर त्यो अग्रता १० मिनेटपनि टिक्न सकेन । क्रोएसियाका लागि इभानले ४७ औं मिनेटमा बराबरी गोल गरे । त्यसपछि दुबै टोलीले गोल गर्ने सुन्दर मौका पाए पनि गोलले दिशा लिन सकेन । 
खेलमा ११ सुट गरेकोमा २ वटा टार्गेट सुट थियो भने चेकले पनि ११ वटै सुट गर्दा एउटा टार्गेट थियो । 

बल पोजिसनको कुरा गर्ने हो भने ४८ प्रतिशत क्रोएसिया र ५२ प्रतिशत चेकको पकड रहेको थियो । खेलमा कुल ४ वटा एल्लो कार्डको प्रयोग भएको थियो ।  समूह डी मा रहेको क्रोएसिया यसअघि इङ्ल्याण्डसँग १–० ले पराजित भएको थियो भने चेक रिपब्लिकले स्कटल्याण्डलाई २–० ले हराएको थियो । 

आजको खेलसँगै दुई खेल खेलेको चेक ४ अंक सहित समूह डीको शीर्ष स्थानमा पुगेको छ भने  शनिबार पौने १ बजे स्कटल्याण्डसँग भिड्दै गरेको इङ्ल्याण्ड  ३ अंकसहित दोस्रो स्थानमा रहेको छ । क्रोएसियाको भने जम्मा एक अंक रहेको छ । यस्तै सोही समूहको स्कटल्याण्ड अंक बिहीन छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.