केन्द्रीय संस्करण

सिन्धुपाल्चोकको भोटेकोसी नदीमा बाढीको तह बढ्यो

person explore access_timeअसार ४, २०७८ chat_bubble_outline0

सिन्धुपाल्चोकको भोटेकोसी नदीमा पानीको बहाव उच्च भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागको बाढी पूर्वानुमान शाखाले शुक्रबार राती ९ः ५० बजे बाह्रबिसे स्थित भोटेकोसी नदीमा बाढीको तह ‘वार्निङ’ तहमा पुगेको जनाएको छ । 
३ दशमलव १० मिटरमा ‘वार्निङ’ तह रहनेमा अहिले पानीको तह ३ दशमलव १३ मिटर पुगेको छ । ३ दशमलव ६० मिटरमा बाढीले खतराको तह पार गर्छ ।  भोटेकोसी नदीको किनारमा रहेको बाह्रबिसे बजार सहित अन्य बजारहरु हरेक बर्ष वर्षायाममा जोखिममा पर्ने गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.