माछापुच्छ्रे बैंकका ग्राहकलाई दराजमा कार्ड मार्फत भुक्तानी गर्दा १५% सम्मको छुट

person explore access_timeअसार ४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । दराजले ‘बैंक डे अफर’ का लागि माछापुच्छ्रे बैंकसँग साझेदारी गरेको छ । एस साझेदारी पश्चात माछापुच्छ्रे बैंकको कार्ड मार्फत पेमेन्ट गरे बापत ग्राहकहरुले १५% वा अधिकतम ५०० सम्मको छुट पाउने छन् ।


माछापुच्छ्रे बैंकका डेबिट तथा क्रेडिट कार्ड प्रयोगकर्ताले असार ३ देखि दराजमा सामान खरिद गरि कार्ड मार्फत पेमेन्ट गरे बापत १५% सम्मको छुट पाउन सक्नेछन् । माछापुच्छ्रे बैंकका कार्ड प्रयोगकर्ताले हरेक बिहीबार दराज एप मार्फत यो छुट प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।   माछापुच्छ्रे बैंकको डेबिट कार्ड भुक्तानीमा १०% अथवा अधिकतम ५०० सम्मको छुट र क्रेडिट कार्ड भुक्तानमा १५% वा अधिकतम ५०० सम्मको छुट पाउन सक्नेछन् । छुट उपभोग गर्नको लागी आफ्नो कार्डमा ई कमर्स एक्टिभ गर्न सक्नेछन् ।   ग्राहकहरूले अब माछापुच्छ्रे बैंकको क्रेडिट कार्डको लागि पनि आवेदन दिन सक्ने र क्रेडिट कार्ड भुक्तानमा अधिक छुट पाउन सकिन्छ ।  साथै माछापुच्छ्रे बैंकले दराजसँगको साझेदारीमा ०% ईएमआई  सुबिधा पनि ल्याएको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।