केन्द्रीय संस्करण

आयल निगमद्वारा सिन्धुपाल्चोकका बाढी पीडितलाई चुलोसहित ग्यास सिलिन्डर वितरण

person explore access_timeअसार ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल आयाल निगमले सिन्धुपाल्चोक मेलम्चीका बाढी पीडितहरुका लागि चुलोसहित एक/एक थान खाना पकाउने एलपी ग्यासको सिलिन्डर प्रदान गरेको छ ।  जिल्ला समन्वय समितिको अनुरोधमा नेपाल सरकारको उद्योग वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्रालयका सचिव समेत रहेका निगम सञ्चालक समितिका अध्यक्ष दिनेश भट्टराईको संयोजकत्वमा निगमका पदाधिकारी साथै निगमका क्रियाशील ट्रेड युनियनका पदाधिकारीहरूको समेत पहलमा उक्त राहत प्रदान गरिएको निगमका प्रवक्ता विनितमणि उपाध्यायले जानकारी दिए ।

सो अवसरमा निगमले बाढी पीडितहरुका लागि आवश्यक एक/एक थान चुलो र ग्याससहित खाद्यान्न सामाग्री समेत हस्तान्तरण गरिएको उपाध्यायले जानकारी दिए ।  पीडित परिवारलाई प्रति परिवार एक÷एक थान गरी कुल ३० वटा सिलिन्डर र सोही परिमाणमा ग्यास चुलो समेत प्रदान गरिएको निगमले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.