छुट्टाछुट्टै खोलामा दुई युवकको शव फेला

person explore access_timeअसार ४, २०७८ chat_bubble_outline0

पाल्पा र अर्घाखाँचीका छुट्टाछुट्टै खोलामा दुई युवकको शव आज विहान फेला परेको छ । पाल्पाको तिनाउँ खोला र अर्घाखाँचीको शितगंगा ८ सिलिङ्खोलामा  गरी दुई युवकको शव फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।


पाल्पा जिल्लाको तिनाउँ गा.पा. वार्ड नम्बर २ पावर हाउस नजिकै तिनाउँ खोलामा आज विहान  अन्दाजी ३० को पुरुष व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ । शव पोष्ट अस्पताल लगिएको छ ।यस्तै, खोलाले बगाएर ल्याएको अवस्थामा अर्घाखाँचीको शितगंगा ८ सिलिङ्खोलामा एक पुरूषको शव फेला परेको छ । अन्दाजी २५/२६ बर्ष उमेरको देखिने पुरुषलाई खोलाले बगाएर ल्याउदै गरेको अवस्थामा स्थानीयले देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरी र स्थानीयले शवलाई खोलाबाट बाहिर निकालेका थिए । घटना सम्बन्धि थप अनुसन्धान कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।