प्रशासनले तोकेभन्दा बढी समय फलफूल पसल खोल्ने ३ जना पक्राउ

person explore access_timeअसार २, २०७८ chat_bubble_outline0

जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले जारी गरेको निषेधाज्ञा उल्लंघन गरेर फलफूल पसल खोलेको आरोपमा प्रहरीले ३ जनालाई पक्रेको छ । कुलेश्वरबाट भारतीय नागरिक सञ्जयप्रसाद गुप्ता, धादिङ घर भएका दिपक पाण्डे र नुवाकोट घर भएका राजकुमार सुनारलाई पक्राउ गरिएको काठमाडौंका एसपी रमेश बस्नेतले रातोपाटीलाई बताए ।


काठमाडौं महानगरपालिका–१४ स्थित कुलेश्वरमा रहेको सन्देश ट्रेडिङका सञ्चालक र कामदारलाई महानगरीय प्रहरी वृत्त कालिमाटीको टोलीले पक्राउ गरेको हो । दिउँसो फलफूल पसल खोल्ने भारतीय नागरिक गुप्ता सन्देश ट्रेडिङका मेनेजर हुन् । पाण्डे र सुनार कामदार हुन् ।मंगलबार पक्राउ परेका भारतीय नागरिक सञ्जयप्रसाद गुप्तालाई जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले ५० हजार जरिवाना गरेको छ । पसलका कामदार पाण्डे र सुनार जनही ३ हजार तिरेर छुटेका छन् । जेठ ३१ गतेबाट लागू हुनेगरी स्थानीय प्रशासनले फलफूल पसल बिहान ११ बजेसम्म मात्र खोल्ने अनुमति दिएको छ । तर, सो पसल दिनभर खुल्ला रहेको महानगरीय प्रहरी वृत्त कालिमाटीका डिएसपी अपिल बोहराले रातोपाटीलाई बताए ।सन्देश ट्रेडिङलाई प्रहरीले यसअघि पनि निषेधाज्ञा उल्लंघन गरेको आरोपमा दुईसय जरिवाना गरेको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।