सेयर बजारमा पहिरो

person explore access_timeअसार २, २०७८ chat_bubble_outline0

सेयर बजारमा ५२.४१ अंकको गिरावट आएको छ । १.७३ प्रतिशतले घटेको नेप्से २९६९.६९ विन्दुमा अडिएको छ ।  बिहीबार २ सय १९ कम्पनीको १५ अर्ब ४८ करोड बढीको सेयर कारोबार भएको हो । यस दिन लघुवित्त समूहबाहेक सबै समूहमा गिरावट आएको छ । लघुवित्त समूहमा १३९.७४ अंकको बृद्धि छ ।  आज नेपाल पुनर्बिमा कम्पनीको ६० करोड ८९ लाख रुपैयाँसहित सबैभन्दा बढी सेयर कारोबार भएको छ ।


यसदिन सिइडिबी हाइड्रोपावरले सबैभन्दा बढी कमाएको छ भने गुराँस फाइनान्सले सबैभन्दा बढी गुमाएको छ । नेपाल धितोपत्र बोर्डले सार्वजनिक उच्च जोखिममा रहेको ५१ कम्पनीको सूची सार्वजनिक गरेपछि बजार घटेको छ । तर नेपाल धितोपत्र बोर्डले भने लगानीकर्तालाई सुसूचित मात्र गराएको डुबाउन नखोजेको स्पष्ट पारेको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।