केन्द्रीय संस्करण

‘किर्ते’ सवारी पास बोकेर हिँड्ने २ जना ललितपुरबाट पक्राउ

person explore access_timeजेठ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

स्थानीय प्रशासनले जारी गरेको निषेधाज्ञा छल्नका लागी ‘किर्ते’ सवारी पास बनाएर हिँड्ने दुईजनालाई ललितपुर प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालयले जारी गरेको पासलाई किर्ते गरेर सवारी चलाउने खोटाङ घर भएका दिनेश गुरुङ र अमर गुरुङलाई पक्राउ गरिएको ललितपुरकी एसएसपी किरण बज्राचार्यले रातोपाटीलाई बताइन् ।

अमर गुरुङले चलाएको बा.८१ प. ७९३ नम्बरको मोटरसाइकल र दिनेशले चलाएको प्रदेश–१–०२–९०४०प ८६११ नम्बरको मोटरसाइकलको सवारी पासको सिरियल नम्बर समान रहेको फेला परेपछि प्रहरीले उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । ललितपुर महानगरपालिका–१३ स्थित एकान्तकुनामा चेकजाँच गर्दा पक्राउ परेका उनिहरुलाई प्रहरीले लिखत सम्बन्धी कसुर ‘किर्ते’ मुद्दा चलाएको छ । 

२३ वर्षीय दिनेश र २८ वर्षीय अमरलाई जिल्ला अदालतबाट ४ दिनको म्याद लिएर अनुसन्धान भइरहेको एसएसपी बज्राचार्यले बताइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.