रौतहटमा असार ७ गतेसम्म निषेधाज्ञा जारी, के गर्न पाइन्छ, के पाइँदैन ? (सूचनासहित)

person explore access_timeजेठ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

रौतहटमा निषेधाज्ञा अगामी असार ७ गते रातिसम्म  लम्ब्याइएको छ ।  जिल्ला प्रशासन कार्यालय रौतहटले आज  एक सूचना जारी गरी अगामी असार  ७ गते राति १२ बजेसम्मको लागि निषेधाज्ञा जारी  गरेको हो । जिल्ला प्रशासन कार्यालय गौरमा सोमबार  सम्पन्न डीसीसीएमसीको  बैठकले आज राति १२ बजेदेखि लागू हुने  गरी निषेधाज्ञा जारी गर्ने निर्णय गरेको हो ।


 रौतहटका सिडियो इन्द्रदेव यादवले जिल्लामा कोरोनाको जोखिम कायम रहेकाले  निषेधाज्ञालाई  निरन्तरता दिईएको जानकारी दिएका दिए । 
 निषेधाज्ञा अवधिमा के गर्न पाइन्छ के पाइँदैन, सूचना हेर्नुहोस्

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।