केन्द्रीय संस्करण

पेले र सुनिलको कीर्तिमानलाई पछ्याउँदै नेयमार

person explore access_timeजेठ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

ब्राजिलले भेनेजुएलाविरुद्ध ३–० को शानदार जीत हासिल गर्दै कोपा अमेरिकामा उत्कृष्ट शुरुवात गरेको छ । खेलमा नायक नेयमार रहे । पीएसजीका स्टार खेलाडीले एक गोल गर्नुका साथै दुई गोलको अवसर सिर्जना गरे ।

भेनेजुएला विरुद्धको गोलसँगै नेयमारको अन्तर्राष्ट्रिय गोल संख्या ६७ पुगेको छ । सक्रिय खेलाडीहरुमध्ये सर्वाधिक गोलकर्ताको सूचीको तेस्रो स्थानमा रहेका सुनिल क्षेत्रीभन्दा अब नेयमार चार गोलले मात्र पछि रहेका छन् । क्षेत्रीले ७४ गोल गरेका छन् ।

त्यस्तै ब्राजिलको सर्वाधिक गोलकर्ताको सूचीको शीर्ष स्थानबाट नेयमार मात्र १० गोल टाढा रहेका छन् । यो कीर्तिमान अहिले पेलेको नाममा रहेको छ । खेलको ६२ औँ मिनेटमा डानिलोले पेनाल्टी जितेपछि नेयमारले गोल गरेका थिए ।

ब्राजिलले अब शुक्रबार पेरुको सामना गर्दैछ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.