स्टर्लिङको गोलमा इङ्ग्ल्याण्ड विजयी

person explore access_timeजेठ ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

इङ्ल्याण्डले यूरो २०२० मा विजयी सुरुवात गरेको छ । समूह डी अन्तरगतको खेलमा इङ्ल्याण्डले क्रोएसियालाई १–० गोलले हराएको हो ।


खेलमा राहिम स्टर्लिङले खेलको ५७ औँ मिनेटमा गरेको एक मात्र गोल निर्णायक बन्यो । निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा क्रोएसियाले गोलका लागि थुप्रै प्रयास गरे पनि सन् २०१८ को विश्वकपको सेमिफाइनलको नियति दोहोर्याउन सकेन ।समूहमा चेक रिपब्लिक र स्कटल्याण्डबीचको खेल हुन बाँकी रहेको छ । इङ्ल्याण्डले अब शुक्रबार स्कटल्याण्डको सामना गर्नेछ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।