केन्द्रीय संस्करण

गुल्मेली समाज जापानद्वारा १५ लाख बराबरको स्वास्थ्य सामग्री सहयोग

person explore access_timeजेठ ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

गुल्मेली समाज जापानले  गृहजिल्ला गुल्मीलाई करिव १५ लाख बराबरको कोभिड बिरुद्धको स्वास्थ्य सामग्री पठाएको छ । समाजले पहिलो चरणमा  अक्सिजन कन्सनटेटर  सहित कोभिड विरुद्धका विभिन्न स्वास्थ्य सामग्रीहरु पठाएको हो । समाजले  रेसुङ्गा नगरपालिका भित्र रहेको गुल्मी अस्पताल, मुसिकोट नगरपालिकाको ३ वडाका  स्वास्थ्य संस्था, त्यस्तै चन्द्रकोट गाउँपालिका, कालिगण्डकी  गाउँपालिका,  सत्यवती गाउँपालिका, रुरुक्षेत्र गाउँपालिका, छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मीदरबार गाउँपालिका र मालिका गाउँपालिकामा करिब करिव ११ लाख बराबरको स्वास्थ्य सामग्री पठाएको हो ।

त्यस्तै समाजले ईस्मा, धुर्कोट, मदाने गाउँपालिका, पौदी अमराई स्वास्थ्य चौकी, बडागाउँ   स्वास्थ्य चौकी  र जिल्लाका सबै पत्रकारहरुलाई पत्रकार महासंघ मार्फत करिव ४ लाख बराबरको स्वास्थ्य सामग्री पठाएको छ । दोश्रो चरणमा आएको स्वास्थ्य सामग्री सबैतिर पुर्याउने काम भइरहेको पत्रकार महासंघका पूर्व अध्यक्ष तथा अक्सिजन अभियान समन्व्य  समितिका संयोजक जनार्दन घिमिरेले जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.