केन्द्रीय संस्करण

सरकारलाई नेपाल नागरिक अभियानको व्यङ्ग्य– बलात्कारीलाई पनि नियुक्त गर्ने कि !

person explore access_timeजेठ २८, २०७८ chat_bubble_outline2

नेपाल नागरिक अभियानले मन्त्रिपरिषद विस्तारका नाममा पछिल्लो समय सामेल गरिएका कतिपय व्यक्ति आपराधिक गतिविधिमा संलग्न रहेको भन्दै असन्तुष्टि जनाएको छ । अभियानका तर्फबाट जारी विज्ञप्तिमा जथाभावी मन्त्रिपरिषद विस्तार गरिएकोमा सरकारलाई व्यङ्ग्य गर्दै ‘अब बलात्कारीलाई पनि नियुक्त गर्ने कि !’ भनेर प्रश्न गरिएको छ ।

जनता रोग, भोग र शोकबाट पीडित रहेको समयमा सरकारले प्रत्येक हप्ता मन्त्रिपरिषद पुनर्गठनका नाममा अपराधीहरूका समूहलाई संगठित गर्दै नेपाली जनतालाई कस्तो सुशासन र समृद्धि दिन खोजेको भनेर नेपालीहरुले प्रश्न गरिरहेको अभियानले विज्ञप्तिमा उल्लेख गरेको छ ।

‘सरकारको नाममा देखिएका झुण्डहरूको नाममा विदेशी नागरिकताको आरोप लागेका, राष्ट्र विखण्डनको मुद्दा बोकेका, कुटनीतिक अपराधमा संलग्न, लागूऔषधका गुण्डा नाइके, मातृभूमिको माटो तथा राष्ट्रिय प्राकृतिक साधन, स्रोत र सम्भावनाहरूका सौदागर पनि पनि सरकार मै छन्,’ विज्ञप्तिमा भनिएको छ, ‘अब, दुईचार जना बलात्कारीहरू पनि नियुक्ति गर्ने कि सरकार ?’

देशमा कोरोना महामारीले देश र जनता आक्रान्त रहेको समयमा ‘रोम जल्दा निरो बाँसुरी धुनमा रमे झैँ’ सरकार रम्ने गरेको पनि अभियानका संयोजक ठाकुरमोहन श्रेष्ठ र महासचिव हरिहर प्रदीप घिमिरेको हस्ताक्षरसहित जारी विज्ञप्तिमा जनाइएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. June 11, 2021, 11:12 p.m. प्रवेज आलम अन्सारी
    हेर्दै जानुस के के हुन्छ ओली काल मा
  2.  0 Reply
  3. June 11, 2021, 9:59 p.m. Thakur Mohan Shrestha
    नागरिकका प्रश्न सराेकार निकायसम्म पुग्न पुगाउनमा सहयाेग भएकाेमा राताेपाटी परिवारमा अाभार ...सत्यमेव विजयत । अति सर्वत्र वर्जयेत ... नागरिकलाई सूचित गराउनु राज्य सरकारको कर्तव्य हो ।कृपया अपशव्द र अाधारहीन टिप्पणी नगरिदिनुहाेला ।यहाकाे सत्य तथ्यगत सुझाव टिप्पणीले सराेकारलाइ सतत मार्ग अवलम्वन गर्न वाध्य तुल्याउनेछ । सवैकाे सुस्वास्थ्य, सुख शान्तिकाे कामना ।
  4.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.