केन्द्रीय संस्करण

शाओमीको अल न्यू फ्ल्यागशिप ‘मी ११’ सिरिज नेपालमा

person explore access_timeजेठ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शाओमी नेपालले आफ्नो लेटेस्ट फ्ल्यागशिप मी ११ सिरिज सुपर पर्फमर– मी ११ एक्स प्रो र मी ११ लाइटलाई समावेश गरेर आज सार्वजनिक गरेको छ ।

मी ११ एक्स प्रो आफ्नो लेटेस्ट हार्डवेयरको साथ आउँदछ । जसको टप अफ द लाइन स्पेक्स र फिचर्सहरुमा ई४ १२० हट्र्जको एमोलेड डिस्प्ले, डल्बी एटमस पावर्ड डुअल स्पीकर, आईपी रेटिङ्ग र भव्य नयाँ डिजाइनहरू प्रस्तुत गरेको छ ।

अर्कोतर्फ मी ११ लाइटले फ्ल्यागशिप लेभलको स्मार्टफोनको सबै सुविधाहरुलाई अल्ट्रा–लाइटवेट र स्टाइलिस डिजाइनमा प्याक गर्छ जुन हाई प्राइस बिना हाई–एन्ड स्मार्टफोन खोज्ने प्रयोगकर्ताहरूको लागि उत्तम बनेको छ ।

शाओमी नेपालका कन्ट्री जनरल म्यानेजर सौरभ कोठारीले मीमा उत्कृष्ट पर्फमेन्श र स्टनिङ डिजाइनका साथ क्लास टेक्नोलोजी इनोभेसनलाई सबै भन्दा राम्रो ल्याउनमा केन्द्रित रहेको बताए । उनले फ्ल्यागशिपको मी ११सिरिज– मी ११ एक्स प्रो र मी ११ लाइटको साथ नेपालमा इन्डष्ट्रि–फर्स्ट क्लास–लिडिङ्ग उत्पादनहरु र प्रविधिहरू भित्र्याउने बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.