केन्द्रीय संस्करण

प्रदेश सरकारले ल्याएको नीति तथा कार्यक्रम असफल आयोजनाहरुको कपी पेष्ट दस्तावेज : काँग्रेस

person explore access_timeजेठ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रतिपक्ष दल नेपाली काँग्रेसले प्रदेश सरकारले ल्याएको नीति तथा कार्यक्रम असफल भएका आयोजनाहरुको कपी पेष्टको दस्ताबेज भएको टिप्पणी गरेको छ । काँग्रेसका प्रमुख सचेतक केदार कार्कीले सो टिप्पणी गरेका हुन् । नीति तथा कार्यक्रममाथिको छलफलमा शुक्रबार सहभागी हुँदै उनले सरकारले ल्याएको नीति तथा कार्यक्रम विगतकै थोत्रा थाम्रा नारा समेटेर झूटका पुलिन्दाको रुपमा आएको बताए ।

प्रदेश सभासद कार्कीले  सरकारले जानेर नै यो व्यवस्थालाई गाली गर्ने नीति तथा कार्यक्रम ल्याएको दाबी गरे । सरकारले  कल्पना नै गर्न नसक्ने कार्यक्रमलाई समेटेर ल्याएको उनको आरोप थियो । ओली गुटको मुख्यमन्त्रीले ल्याएको  नीति तथा कार्यक्रम उनीहरुकै नारा वरिपरि घुमिरहेको कार्कीले बताए ।  अहिले ल्याइएका कार्यक्रम कार्यान्वय गर्न खर्बौं रुपैयाँ लाग्ने भएकाले सरकारलाई यथार्थपरक कार्यक्रम ल्याउन समेत उनले सुझाव   दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.