केन्द्रीय संस्करण

बादशाहसँग ज्याकलीन भइन् ‘पानी पानी’

person explore access_timeजेठ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री ज्याकलीन फर्नाडिस पछिल्लो समय गीत ‘पानी पानी’का कारण चर्चामा छिन् । गीतको भिडियोमा ज्याकलीनले र्यापर बादशाहको साथ रोमान्स गरेकी छन् । भिडियो सार्वजनिक हुने बित्तिकै सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । गीतको शब्द तथा स्वर बादशाह र आस्था गिलको रहेको छ ।

पियुष भगत र शाजिया सामजीको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोमा ज्याकलीन बंजार लुक्समा देखिएकी छन् । भिडियोमा बादशाह र ज्याकलीनको केमिस्ट्री सुहाउँदो छ । भिडियोका बिषयमा ज्याकलीनले भनेकी छन्, ‘जब मलाई भिडियोका लागि अफर आयो, मैले तुरुन्त हुन्छ भनेकी थिए । किनभने मलाई गीत राम्रो हुने बिश्वास थियो ।’

‘पानी पानी’ गीत बनाउने र भिडियो सुट गर्ने प्रक्रिया एक सुन्दर यात्रा थियो’ बादशाहले भनेका छन्– ‘आस्था र मैले गीत रेकर्ड गर्दा नै ज्याकलीनलाई यसमा समेट्ने सोच थियो ।’ भिडियो सुन्दर मरुभूमिमा सुटिङ गरिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.