केन्द्रीय संस्करण

कर्णालीमा थप ४५६ जनाले जिते कोरोना, संक्रमण घटे पनि जोखिम उच्च

person explore access_timeजेठ २७, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा आज एकैदिन थप ४५६ जनाले कोरोना भाइरसलाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् । पछिल्लो समय कर्णालीमा कोरोनालाई जित्नेको संख्या लगातार बढिरहेको छ । जसअनुसार सक्रिय संक्रमितको संख्या समेत कम हुँदै गएको छ ।  एक हप्ता अघिसम्म ६ हजार सक्रिय संक्रमितको संख्या रहेकोमा आज ३ हजार ६४७ जना मात्र सक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।

यस्तै आज ३१३ जना संक्रमित थपिएका छन् । २९२ जनामा गरिएको आरटी पीसिआर परीक्षणमा १७४ र ४०७ जनामा गरिएको एन्टिजेन विधिको परीक्षणका क्रममा १३९ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य सेवा निर्देशनालयले जनाएको छ ।

यस्तै आज थप ६ जनाको कोरोनाबाट मृत्यु भएको छ । ५ जना सुर्खेत र सल्यानमा एक जनाको मृत्यु भएको छ । यो सँगै प्रदेशभर कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या २८५ पुगेको छ । कर्णालीमा कोरोना संक्रमणको दर घटे पनि जोखिम भने उच्च रहेको स्वास्थ्य अधिकारीहरुले बताएका छन् । 

पछिल्लो समय कोरोना बजार क्षेत्र भन्दा पनि गाउँ घरमा बढी देखिएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले पनि कर्णालीका गाउँ गाउँमा कोरोनाका बिरामी देखिएको बताएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.