केन्द्रीय संस्करण
समाचार

सिंहदरबारमा बस्यो मन्त्रिपरिषद बैठक, इमान्दारिताका साथ काम गर्न निर्देशन

person explore access_timeजेठ २७, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार लगत्तै मन्त्रिपरिषदको बैठक राखेका छन् ।  प्रधानमन्त्रीले आजको मन्त्रिपरिषद बैठक सिंहदरबारमै राखेका हुन् । यसअघि ओलीले बालुवाटारमा मात्रै बैठक राख्ने गरेका थिए ।

 बिहीबार सवा ६ बजेदेखि बसेको बैठक झण्डै सवा ७ मा सकिएको छ । बैठकमा प्रधानमन्त्रीले नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई आ आफ्नो जिम्मेवारी इमानदारिताका साथ निर्वाह गर्न निर्देशन दिए ।  साथै नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई शुभकामना समेत दिएको एक मन्त्रीले जानकारी दिए ।  प्रधानमन्त्रीले आजै मन्त्रीपरिषद् बिस्तार गर्दै २५ सदस्य बनाएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.