केन्द्रीय संस्करण

युरोकपको वार्मअप खेलमा इजरायलमाथि पोर्चुगलको सहज जित, रोनाल्डोको १ सय ४ गोल पुरा

person explore access_timeजेठ २७, २०७८ chat_bubble_outline0

युरोकपअघिको अभ्यास खेलमा पोर्चुगलले इजरायलमाथि ४–० को जित निकालेको छ । लिस्वनस्थित जोसे अल्भालाडे रंगशालामा भएको खेलको ४० औं मिनेटमा ब्रुनो फर्नान्डेजले पोर्चुगललाई अग्रता दिलाए । 

त्यसको दुई मिनेटपछि क्रिष्ट्रियानो रोनाल्डोले अग्रता दोब्बर पारे । खेलको अन्त्यतिर पोर्चुगलले थप दुई गोल ग¥यो । जोआ क्यान्सिलोले ८६ मिनेटमा तथा ब्रुनो फर्नान्डेस्ले इन्जुरी समयमा व्यक्तिगत दोस्रो र टोलीका लागि चौथो गोल गरे । 

रोनाल्डोको १ सय ४ गोल पुरा
अन्तर्राष्ट्रिय फुटबलमा पोर्चुगलका लागि  १ सय ७५ खेलमा रोनाल्डोको यो १ सय ४ औं गोल हो । उनी सर्वाधिक धेरै अन्तर्राष्ट्रिय गोल गर्ने इरानका अली देईभन्दा केवल ५ गोलले मात्रै पछि छन् । देईले १ सय ९ गोल गरेका थिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.