सानो भर्‍याङस्थित सेनिटाइजर उद्योगमा प्रहरीको छापा

person explore access_timeजेठ २४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको सानो भर्‍याङस्थित सेनिटाइजर उद्योगमा प्रहरीले छापा मारेको छ । 


महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका इन्सपेक्टर राजन लामा नेतृत्वको टोलीले भारत घर भएका रोशन जैसवालले संचालन गरेको उद्योगमा छापा मारेको हो । बिना दर्ता उद्योग संचालन गर्ने भारतिय नागरिक जयसवाल फरार भएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका (प्रवक्ता) एसपी रमेश बस्नेतले रातोपाटीलाई बताए ।प्रहरीले ठुलो परिमाणमा ‘क्लिन ह्यान्ड रव’ लेखिएको सेनिटाइजर बरामद गरेको छ । कम्पनीका मेनेजर धादिङ घर भएका दिपक श्रेष्ठलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।