सुदूरपश्चिम प्रदेशमा कोरोना  संक्रमणबाट थप ९ जनाको मृत्यु

person explore access_timeजेठ २३, २०७८ chat_bubble_outline0

सुदूरपश्चिम प्रदेशमा कोरोना  संक्रमणबाट थप ९ जनाको मृत्यु भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा प्रदेशका विभिन्न अस्पतालमा कोरोना संक्रमणबाट थप ९ जनाको मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा कञ्चनपुर २, कैलाली २, अछाम १, डोटी २, बाजुरा १, बैतडी १   रहेको स्वास्थ्य निर्देशनालय राजपुर डोटीले जनाएको छ । 

त्यस्तै  पछिल्लो २४ घण्टामा ८ हजार  मा  एन्टिजेन परिक्षण गर्दा ८५ जनामा कोरोना पुष्टी भएको छ भने  मृत्य ३ रहेको छ । ५ सय ७ मा पिसिआर परिक्षण गर्दा ९१ कोरोना पुष्टी भएको छ भने ६ जना को मृत्यु भएको सामाजिक विकास मन्त्रालयका स्वास्थ्य महाशाखा प्रमुख नरेन्द्रसिंह कार्कीले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । प्रदेशमा हालसम्म कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या २ सय ३७ पुगेको छ  । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।