केन्द्रीय संस्करण
फाेटाेफिचर

रोपाइँको रमाइलो, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeजेठ १८, २०७८ chat_bubble_outline0

देश यतिबेला कोरोना महामारीको दोस्रो लहरसँग संघर्षरत छ । मानिसहरु लकडाउनका कारण घरमा नै सिमित हुन बाध्य छन् । तर किसानहरू कहाँ घरमा सिमित हुन पाउनु ? आफ्नो कृषि कर्मलाई निरन्तरता दिनै पर्यो । वर्षा सुरु भएपछि किसानहरू रोपाइँमा व्यस्त हुन थालेका छन् । काठमाडौँको साँखु पुग्दा किसानहरू रोपाइँ गर्न व्यस्त थिए । नाचगान र रमाइलो गर्दै हिलोमा छुपुछुपु रोपाइँ गर्दै थिए । 

हेरौँ फोटोपत्रकार सुवास श्रेष्ठले कैद गरेका केही तस्विरहरुः 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.