केन्द्रीय संस्करण

बजेट बिफ्रकेस लिएर अर्थमन्त्री सिंहदरबारमा

person explore access_timeजेठ १५, २०७८ chat_bubble_outline0

 
अर्थमन्त्री विष्णु पौडेलले आर्थिक वर्ष २०७८/७९ सालका लागि बजेट प्रस्तुत गर्दैछन् । अध्यादेशबाट ल्याइएको बजेट भाषण गर्नका लागि उनी सिंहदरबारस्थित अर्थमन्त्रालयबाट प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रीपरिषदको कार्यालयमा पुगेका छन् । 


सरकारले दोस्रो पटक प्रतिनिधि सभा विघटन गरेपछि प्रधानमन्त्री कार्यालयबाट बजेट सार्वजनिक गर्न लागिएको हो । कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री, मन्त्रीहरु र कर्मचारीहरु सहभागी भइरहेका छन् ।  जेठ १५ गतेभित्र बजेट प्रस्तुत गर्नुपर्ने संवैधानिक व्यवस्था अनुसार बजेट प्रस्तुत गरिँदैछ  ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.