बेगनास तालमा एक युवक मृत अवस्थामा भेटिए

person explore access_timeजेठ ८, २०७८ chat_bubble_outline0

पोखरा । पोखराको बेगनास तालमा एक युवा मृत अवस्थामा भेटिएका छन् । शनिबार पोखरा महानगरपालिका –२६ जलधारेका ३१ वर्षीय निराजन ढुंगाना वेगनास तालमा मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् । शुक्रबार पनि बेगनास तालमा पोखरा–२७ पण्डित थरका ४२ वर्षीय राजुप्रसाद भुर्तेल मृत अवस्थामा फेला परेका थिए ।

गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराले दिएको जानकारीअनुसार निराजन शुक्रबार दिउँसो स्कुटरमा विना सूचना घरबाट निस्किएका थिए । राती बेलासम्म घर नफर्किए पछि परिवारले उनको खोजी गरेको थियो ।
रातभरि उनी गएको हुनसक्ने ठाउँहरुमा खोजी गर्दा समेत नभेटिएपछि परिवारले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । बेपत्ता भएको सूचना पछि प्रहरीले खोजी गर्नेक्रममा उनी वेगनास तालमा मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् । उनको मृत्यु के कारणले भएको हो भन्ने विषयमा अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।