ad
x

‘वेलकम टु हेम्जाकोट’ को ९० प्रतिशत छायाँकन सम्पन्न

person explore access_timeजेठ ७, २०७८ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘वेलकम टु हेम्जाकोट’ को ९० प्रतिशत छायाँकन सकिएको छ । निषेधाज्ञा अगाडि फिल्म फ्लोरमै थियो । निषेधाज्ञा जारी भएपछि फिल्मको छायाँकन रोकिएको कलाकार दिनेश खड्काले बताए । ‘केही दिनको मात्र छायाँकन बाकी रहेको थियो’ खड्काले भने ‘महामारीले रोक्यो ।’ फिल्मको छायाँकन निषेधाज्ञा खुल्ने बितिकै हुने उनको भनाई रहेको छ ।


समसामयिक विषयवस्तुमा निर्माण भएको फिल्ममा बुद्धि तामाङ, बिनोद न्यौपाने, दिनेश खड्का, जयनन्द लामा, विशाल पहारी, रवि गिरी, रश्मि भट्ट, शारदा गिरी, सुजाईरा कार्की, सन्दीप सिग्देल, अस्मिता पन्थ, अम्बिका तामाङ आदि कलाकारले अभिनय गरिरहेका छन् ।सरोज पौडेलको लेखन तथा निर्देशन रहेको फिल्मलाई सुमन खड्का, जितेन्द्र गिरी र तेजप्रसाद दाहालले निर्माण गरेका हुन् । कास्की, मनाङ्ग, काठमाडौं तथा सिक्किमका रमणीय लोकेशनमा छायाँंकन गरिएको यो फिल्म विशुद्ध मनोरञ्जनात्मक हुने बताइएको छ । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X