युरोपियन फुटबल खेल्ने लिभरपुलको आशा कायम, स्पर्सलाई धक्का

person explore access_timeजेठ ६, २०७८ chat_bubble_outline0

लिभरपुलले बर्नलीलाई पराजित गर्दै अर्को सिजन च्याम्पियन्स लिगमा छनोट हुने सम्भावना कायम राखेको छ । बुधबार प्रिमियर लिगमा लिभरपुलले ३–० को जीत निकाल्न सफल भएको हो ।


लिभरपुलको जीतमा रोबर्टो फर्मिन्हो, नाथानायल फिलप्स र एलेक्स ओक्सालेड च्याम्बर्लिनले एक–एक गोल गरे । जीतपछि लिभरपुल गोलअन्तरको आधारमा लेस्टर सिटीलाई उछिन्दै लिगको चौथो स्थानमा उक्लिएको छ । दुवै टोलीको समान ६६ अंक रहेको छ ।लिभरपुलका म्यानेजर याेर्गन क्लपले बर्नलीविरुद्धको खेललाई सेमिफाइनलको संज्ञा दिँदै आइतबार क्रिस्टल प्यालेसविरुद्धको खेल फाइनलजस्तै हुने बताए । १० हजार समर्थकसामु लिभरपुलले रोय हडसनको टोलीलाई एनफिल्डमा आतिथ्य गर्नेछ ।उता, टोटनह्याम हटस्पर्सको युरोपियन फुटबल खेल्ने सपनामा धक्का लागेको छ । एक गोलले पछि परेको स्थिति उल्टाउँदै भिल्लाले स्पर्सलाई २–१ गोलले हरायो ।

स्टेभन बर्गविनले स्पर्सलाई खेलको शुरुवातमा नै अग्रता दिलाए पनि सर्जियो रेगुलियनले आत्मघाती गोल गरेपछि खेल बराबरी भयो । ३९ औँ मिनेटमा ओली वाटकिस्नले विजयी गोल गरे । पराजयपछि टोटनह्याम लिगको सातौँ स्थानमा खस्किएको छ ।

बुधबार नै भएका अन्य खेलमा एभर्टनले वुल्भ्सलाई १–० गोलले हरायो । रिचार्लिसनले गोल गर्दै अर्को सिजन युरोपियन फुटबल खेल्ने सम्भावनालाई कायम राखेका छन् ।

उता, आर्सनलले क्रिस्टल प्यालेसलाई ३–१ गोलले हरायो । आर्सनलको जीतमा निकोलास पेपेले दुई गोल गरे भने ग्याब्रियल मार्टिनेलीले एक गोल गरे । क्रिस्टियन बेन्टेकेले प्यालेसका लागि एक मात्र गोल गरे । आर्सल लिगको नवौँ स्थानमा रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।