केन्द्रीय संस्करण

गण्डकी प्रदेशमा थप ९५९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeजेठ ४, २०७८ chat_bubble_outline0

गण्डकी प्रदेशमा थप ९५९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा  पछिल्लो २४ घण्टामा प्रदेशमा १ हजार ६३५ जनाको नमुना परीक्षण गरिएकोमा थप ९५९ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयले जनाएको छ । 

मंगलबार कास्कीका ४१७,स्याङजाका ८६, बाग्लुङ १२३, पर्वतका ७४, म्याग्दी २७, मुस्ताङ १, तनहुँ ११२, गोरखा ३५, लमजुङमा ८ र नवलपुरमा ७६ जनामा संक्रमण देखिएको हो ।  प्रदेशमा देखिएका ९५९ जना संक्रमितहरु मध्ये ४८० पुरुष र ४७९ जना महिला रहेका प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशक डा.विनोद विन्दु शर्माले बताए । 

योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ३० हजार पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा प्रदेशमा ४२९ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएका छन् । योसँगै प्रदेशमा कोरोना संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या २० हजार ३९८ पुगेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.