केन्द्रीय संस्करण

विकास र पारुको स्वरमा ‘तिम्रो तृष्णा’ सार्वजनिक

person explore access_timeजेठ २, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायिका पारु राई र भ्वाइस अफ नेपालका फाइनलिष्ट विकास लिम्बूको स्वर रहेको नयाँ गीत ‘तिम्रो तृष्णा’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा शब्द गायिका पारुकै रहेको छ । जसमा संगीत तारा प्रकाश लिम्बूले दिएका छन् ।
गीतको भिडियोमा मण्डल थेवे, पारु राई, विकाश लिम्बू र बृक्षा लिम्बूको अभिनय देख्न सकिन्छ । बेलायत र नेपालका विभिन्न स्थानमा छायाँकन गरिएको भिडियोको छायाँंकन, सम्पादन एवम् निर्देशन सञ्चारकर्मी कुशल श्रेष्ठले गरेका हुन् । नेपालतर्फ सुरज तामाङले निर्देशन गरेका छन् ।

भिडियोमा मेकअप विपना गुरुङ, सह–छांँयाकन आशिष श्रेष्ठ र रंग संयोजन नवीन निरौलाले गरेका छन् । द लण्डन कलेज अफ म्युजिक अन्तर्गत क्लासिकल पियानो सम्बन्धी कक्षामा अध्ययनरत गायिका राई प्रवासमा रहेर पनि गायनलाई अगाडि बढाइरहेकी छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.