केन्द्रीय संस्करण

मकवानपुरमा थप १ सय ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

मकवानपुर । मकवानपुरमा शुक्रबार थप १ सय ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कुल १ सय ४३ जनाको स्वाबको नमुना परीक्षण गर्दा ४५ जना महिला र ५५ जना पुरुषमा संक्रमण पुष्टि भएको हो । संक्रमण पुष्टि हुनेमा बाहिरी जिल्लाका २ जनासहित कैलाश गाउँपालिकाका १ जना, बकैया गाउँपालिकाका २ जना, मकवानपुरगढी गाउँपालिकाका ३ जना, र हेटौंडा उपमहानगरपालिकाका १ सय १ जनामा रहेको हेटौंडा उपमहानगरपालिकाका जनस्वास्थ्य निरीक्षक भोला चौलागाईंले जानकारी दिए ।

त्यस्तै संक्रमण पुष्टि हुनेमा हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर–५ का १० जना महिला र १३ जना पुरुष गरी २३ जना रहेका छन् ।  वडा गत रुपमा हेटाँैडा–१ का ८ जना, हेटौँडा–२ का ६ जना, हेटाँैडा–४ का ७ जना, हेटौँडा–६ का ३ जना, हेटौँडा–७ का ४ जना, हेटौँडा–८ का ६ जना, हेटौँडा–९ का १३ जना, हेटौँडा–१० का ६ जना, हेटौँडा–११ का ८ जना, हेटौँडा–१५ का ४ जना, हेटौँडा–१७ का २ जना, हेटौँडा–१८ का ३ जना, हेटाँैडा–१९ का १ जना र हेटौँडा वडा खुल्न नसकेका ७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । मकवानपुरमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमण दर ७६ प्रतिशत रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.