केन्द्रीय संस्करण

निषेधाज्ञा शुरु भएपछि उपत्यकाबाट बढी भाडा असुल्ने ३३ जना पक्राउ

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा निषेधाज्ञा शुरु भएपछि बढी भाडा असुल्ने सार्वजनिक सवारीका धनी र टिकट काउन्टरका ३३ जना कर्मचारीलाई ट्राफिक प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । स्थानीय प्रशासनले उपत्यकामा वैशाख १६ बाट निषेधाज्ञा जारी गरेको थियो । निषेधाज्ञा जारी भएपछि गाउँ फर्किन चाहने यात्रुसँग गौशाला, कोटेश्वर, नयाँ बसपार्क र कलंकीस्थित टिकट काउन्टरका कर्मचारीले सरकारले तोकेभन्दा धेरै मूल्य लिएर यात्रु लैजाने गरेका थिए ।

ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले सादा पोसाकमा प्रहरी परिचालन गरेर भाडा रकमबारे अनुसन्धान गरेको महाशाखाका एसएसपी जनक भट्टराइले रातोपाटीलाई बताए । काउन्टरका कर्मचारी र सार्वजनिक सवारीका धनीले विदेशबाट आएर घर फर्कने यात्रुसँग पनि तोकिएको भन्दा चर्को मूल्यमा टिकट बेच्ने गरेको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ ।

टिकट काउण्टरका कर्मचारीले उपत्यका बाहिर जाने यात्रुसँग ६ गुणासम्म बढी भाडा असुल्ने गरेको थाहा भएको छ । धेरै भाडा लिनेहरूलाई ट्राफिक महाशाखाले आवश्यक कारवाहीका लागि स्थानीय प्रहरीको जिम्मा लगाएको छ । उनीहरुमाथि महानगरीय प्रहरी वृत्त बालाजु, कालीमाटी, बानेश्वर र महाराजगन्जले अनुसन्धान गरिरहेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.