केन्द्रीय संस्करण

भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४,२०५ को मृत्यु

person explore access_timeबैशाख २९, २०७८ chat_bubble_outline0

कोरोना संक्रमणको दोस्रो लहरका बीच भारतमा लगातार दोस्रो दिन नयाँ संक्रमितभन्दा निको हुने बिरामीको संख्या धेरै छ । । मंगलबार ३ लाख ४८ हजार ३८९ संक्रमितको पहिचान भएको छ र ३ लाख ५५ हजार २५६ संक्रमित निको भएका छन् । यसअघि सोमबार ३ लाख २९ हजार ४९१ संक्रमित भेटिएका थिए र ३ लाख ५५ हजार ९३० बिरामी निको भएका थिए ।

मृत्युको आँकडा पनि चिन्ता बढाउने किसिमको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा ४,२०५ संक्रमितको ज्यान गएको बीबीसी हिन्दीले जानकारी दिएको छ । लगतार तेस्रो पटक मृतकको संख्या ४ हजार पार भएको छ । यसअघि ७ मे मा ४,२३३ र ८ मेमा ४,०९२ मानिसहरुले यो महामारीमा ज्यान गुमाएका थिए । पछिल्लो दुई दिनमा पनि सक्रिय संक्रमित पनि करिब ४२ हजार घटेको छ । ९ मे मा सबैभन्दा धेरै ३७.४१ लाख बिरामीको उपचार चलिरहेको थियो । अब यो आँकडा घटेर ३६.९९ लाख भएको छ ।

भारतमा कोरोना महामारी आँकडामाः

पछिल्लो २४ घण्टामा भेटिएका नयाँ संक्रमितः ३.४८ लाख

पछिल्लो २४ घण्टामा कूल मृत्युः ४,१९८

पछिल्लो २४ घण्टामा कूल निको भएकाः ३.५५ लाख

हालसम्म कूल संक्रमित भइसकेकाः २.३३ करोड

हालसम्म निको भएकाः १.९३ करोड

हालसम्म कूल मृत्युः २.५४ लाख

हाल उपचार गराइरहेका बिरामीको कूल संख्याः ३६.९९ लाख

  रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

  कमेन्ट

  कमेन्ट गर्नुहोस्

  info_outline

  तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.