केन्द्रीय संस्करण

दाङमा श्रीमतीको हत्या गर्ने पुरुष प्रहरीको नियन्त्रणमा

person explore access_timeबैशाख २६, २०७८ chat_bubble_outline0

बुटवल । दाङमा एक व्यक्तिले घरेलु हतियार प्रयोग गरि श्रीमतीको हत्या गरेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय  दाडका अनुसार जिल्लाको गढवा गाउँपालिका वडा नं. २ महादेवा निवासी ३७ वर्षीय धनीराम चौधरीले ३८ वर्षीय श्रीमती शिला चौधरीको  हत्या गरेका हुन् ।

घरायसी विवादले उग्ररूप लिएपछि श्रीमानले घाँटीमा प्रहार गर्दा श्रीमती गम्भीर घाइते भएकी थिइन् । उनको लमही अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएको जनाएको छ । हत्या धनिरामलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धानको प्रकृया अगाडि बढाएको जनाएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.