केन्द्रीय संस्करण

कोरोना संक्रमित एमाले माधव समूहका नवलपरासी अध्यक्ष कँडेलको निधन

person explore access_timeबैशाख २५, २०७८ chat_bubble_outline0

एमाले माधव समूहका नवलपरासी अध्यक्ष शिवलाल कँडेलको कोरोनाका कारण चितवनको पुरानो मेडिकल कलेजमा आज निधन भएको छ । बर्दघाट वार्ड–२ बस्ने ६० वर्षका कँडेल केही दिनअघि अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । आज बिहान उपचार गर्दागर्दै मृत्यु भएको पारिवारिक स्रोतले बताएको छ ।

पुर्ख्यौली घर गुल्मीबाट बसाईंसराई गरी नवलपरासी आएका कँडेल दिव्य ज्योति क्याम्पस व्यावस्थापन समिति पूर्व अध्यक्ष, नवलपरासी जिल्ला विकास समितिको पूर्व जिल्ला सदस्य समेत रहेका थिए ।

उनका २ छोरा र श्रीमती रहेका छन् । यस्तै नवलपरासी जिल्ला विकास समितिको पूर्व उपसभापति चिन्तामणि पोखरेलको पनि आजै काठमाडौँमा उपचारको क्रममा निधन भएको छ । उनको कोरोना नभइ अन्य रोगबाट निधन भएको नवलपरासी स्थानीय पत्रकार केशव पराजुलीले रातोपाटीलाई बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.