केन्द्रीय संस्करण

यी चिनियाँ सहकर्मीका कारण भयो बिल गेट्सको सम्बन्धविच्छेद ? महिलाले दिइन् जवाफ

person explore access_timeबैशाख २४, २०७८ chat_bubble_outline0

माइक्रोसफ्टका संस्थापक बिल गेट्सले हालै आफ्नो सम्बन्धविच्छेदको घोषणा गरेका छन् । हालसम्म यो बहुचर्चित सम्बन्धविच्छेदको कारण खुल्न सकेको छैन तर यसैबीच एक महिलाको नाम सार्वजनिक भएको छ । खबरलाई विश्वास गर्ने हो भने यही महिलाका कारण बिल र मेलिन्डाको सम्बन्धविच्छेद भएको हो ।

थुप्रै अनलाइन अफवाहका अनुसार बिल र चिनियाँ महिला ज्हे शेली वाङ्गको अफेयर चलिरहेको थियो । यद्यपि, यी अफवाह बढेपछि वाङ्ग आफैं सार्वजनिक भइन् र उनले चीनको लोकप्रिय सोसल मिडिया वेबोमा आफ्नो पक्ष राख्दै यी अफवाहको खण्डन गरिन् ।

वाङ्गले चीनको मन्दारिन भाषामा लेखेकी छिन्, ‘मलाई लागेको थियो यो अफवाह आफसे आफ समाप्त हुनेछ किनभने यो अफवाह आधारहीन छ तर मलाई थाहा थिएन कि यो यति धेरै बढ्दै जानेछ । म ती सबैलाई धन्यवाद दिन चाहन्छु जसले मलाई यो मुश्किल समयमा साथ दिनुभयो र यी अफवाह समाप्त गर्न मेरो मद्दत गरे ।’

स्मरण रहोस्, ज्हे शेली वाङ्ग ३५ वर्षकी छिन् र उनी चीनबाट अमेरिका आएकी थिइन् । उनी हाल सिएटल शहरमा बसिरहेकी छिन् र अविवाहित छिन् । उनी एक व्यावसायिक ट्रान्सलेटर हुन् र उनले गेट्स फाउन्डेशनबाहेक येल स्कूल अफ म्यानेजमेन्ट र हार्वर्ड बिजनेस स्कूलका लागि पनि काम गरिसकेकी छिन् ।

वाङ्गले ब्रिगहम यंग युनिभर्सिटीबाट पढाई गरेकी छिन् र उनी  मन्दारिन, अंग्रेजी र केन्टोनेस भाषाकी जानकार हुन् । रिपोर्टका अनुसार उनले गेट्स फाउन्डेशनका लागि फ्रिलान्सको रुपमा काम गरेकी छिन् । यसबाहेक उनले कोरोना कालअघि अमेरिका र शांघाईको फ्लाइट्समा पनि काम गरिसकेकी छिन् ।

वाङ्गकी साथी लीले यसबारे एक ब्लग पोस्ट पनि लेखेकी छिन् । उनले वाङ्ग आफ्नो पुरानो सहकर्मी भएको छ र उनीबाट आफूले धेरै प्रेरणा पनि पाएको बताएकी छिन् । उनी भन्छिन्, ‘म कहिल्यै विश्वास गर्न सक्दिनँ कि उनले अरुको वैवाहिक जीवनमा दखल दिने कोसिस गर्न सक्छिन् ।’

यो मामिलामा वाङ्गकी साथी लीले वाङ्ग निकै महत्वाकांक्षी भएको पनि बताइन् । उनी भन्छिन्, ‘उनी विभिन्न काम गर्नका लागि आफूलाई निकै प्रोत्साहन गर्छिन् । उनले दुई वर्ष अघि पाइलटको लाइसेन्स पनि पाएकी थिइन् र उनले पाइलटको तालिम पनि पूरा गरिसकेकी छिन् ।’

स्मरण रहोस्, बिल गेट्सको सम्बन्धविच्छेदको घोषणाका साथै टाइम म्यागजिनको एक आर्टिकल भाइरल हुन थालेको थियो र यसका कारण उनको नीजि जीवनबारे चर्चा हुन थालेको थियो । यो आर्टिकलमा लेखिए अनुसार बिल गेट्सको आफ्नी श्रीमतीसँग एक अचम्मको सम्झौता थियो ।

उक्त सम्झौता अनुसार बिल गेट्स हरेक वर्ष आफ्नी पूर्व प्रेमिका ए विनब्लेडलाई भेट्नका लागि एक सिक्रेट बीचहाउस जाने गर्दथे । न्यूयोर्क पोस्टले हालै यस सिक्रेट बीचहाउसको तस्बिर जारी गरेको थियो । रिपोर्टका अनुसार यो बीचहाउस एनको हो र यो ठाउँ मानिसहरुबीच निकै लोकप्रिय छ ।

 


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.