केन्द्रीय संस्करण

लागुऔषधसहित २ जना पक्राउ

person explore access_timeबैशाख २३, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बाँकेको नेपालगञ्जबाट प्रहरीले लागुऔषध (ब्राउनसुगर) कारोबार गर्ने दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा दाङको तुलसीपुर उप–महानगरपालिका–८ घर भएका ३५ वर्षीय दिपक वली र ३४ वर्षीय पदम शाह छन् । उनीहरुले भारतबाट ल्याएको ७ ग्राम लागुऔषध प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका–१५ स्थित जमुनाहबाट पक्राउ गरेर उनीहरुमाथि थप अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाँकेले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.